logo

All Rights Reserved © Created by: appMotion

Opis pobytu – Podróż w głąb siebie

Zsynchronizuj się z naturalnymi siłami wszechświata. Duchowa odnowa biologiczna z Matką Ziemią, która natchnie Cię do nawiązania kontaktu z esencją swojej duszy i rzeczywistością poza granicami iluzji.

Oczyść umysł, ciało i dusze, aby powrócić do korzeni i odblokować swobodny przepływ życiodajnej energii

Zapraszamy na tygodniowe odosobnienie do zabytkowego pałacu otoczonego naturą, gdzie odnajdziesz balans, wyciszenie, siłę witalną i inspiracje, by żyć pełnią życia i odbudować więź z głębią swojego wnętrza. Wzmocnij ciało, uspokój umysł, nakarm duszę i napój serce nektarem miłości, aby w pełni celebrować najpiękniejszy dar, jaki otrzymaliśmy — dar życia w zgodzie z naturą. Pragniemy podzielić się z Tobą piękną przestrzenią, abyś mógł nawiązać intymną relację z Matką Naturą, poczuć magię otaczającego Cię świata, moc uzdrawiającej energii, wibracje i synchronizować przestrzeń swojego serca z Ziemskim polem magnetycznym.

Codzienne uziemianie, joga, medytacja, obcowanie z naturą, wegańskie wyżywienie, sakralne ceremonie oddające hołd Matce Ziemi, uzdrawiające rytuały oraz inspirujące dyskusje pobudzą Twoje zmysły, zainspirują Cię, aby rozkoszować się codzienną prostotą i pomogą zsynchronizować się z siłami wszechświata. Pozwól sobie na mentalne, fizyczne i duchowe oczyszczenie.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na kondycję i poziom zaawansowania w jodze i medytacji. Pragniemy zainspirować ludzi, dla których te tematy są jeszcze nieznane i zgłębić praktykę tym, którzy już mają doświadczenie w tym zakresie.

Jest to również wspaniała okazja, aby spotkać się z Czesławem Langiem, posłuchać motywującego wykładu o zdrowym i aktywnym stylu życia i wybrać się na wspólną wycieczkę rowerową po malowniczych kaszubskich lasach.

  • Terminy: 16.08-23.08.2020, 22.09-29.09.2020
  • Cena: 2750 PLN za osobę.
  • Zaliczka: 1000 PLN za osobę
  • Pokoje jednoosobowe lub dwuosobowe dla par.
  • Miejsce: Eko Folwark, 77-140 Kołczygłowy, Barnowo 11 (Kaszuby)
  • Kontakt: +48 696 495 276; ekofolwark.yoga@gmail.com