logo

All Rights Reserved © Created by: appMotion

Opis pobytu – Podróż w głąb siebie

Zsynchronizuj się z naturalnymi siłami wszechświata. Duchowa odnowa biologiczna z Matką Ziemią, która natchnie Cię do nawiązania kontaktu z esencją swojej duszy i rzeczywistością poza granicami iluzji.

Oczyść umysł, ciało i dusze, aby powrócić do korzeni, wejść w głąb siebie i odblokować swobodny przepływ życiodajnej energii

Zapraszamy na odosobnienie do zabytkowego pałacu otoczonego naturą, gdzie odnajdziesz balans, wyciszenie, siłę witalną i inspiracje, by żyć pełnią życia i odbudować więź z głębią swojego wnętrza. Wzmocnij ciało, wycisz umysł, nakarm duszę i napój serce nektarem miłości, aby w pełni celebrować najpiękniejszy dar, jaki otrzymaliśmy — dar życia w zgodzie z naturą. Pragniemy podzielić się z Tobą piękną przestrzenią, abyś mógł nawiązać intymną relację z Matką Naturą, poczuć magię otaczającego Cię świata, moc uzdrawiającej energii, uzdrawiające wibracje i synchronizować przestrzeń swojego serca z żywiołami natury.

Codzienne uziemianie, joga, medytacja, obcowanie z naturą, wegańskie wyżywienie, sakralne ceremonie oddające hołd Matce Ziemi, uzdrawiające rytuały oraz inspirujące dyskusje pobudzą Twoje zmysły, zainspirują Cię, aby rozkoszować się codzienną prostotą, pomogą zsynchronizować się z siłami wszechświata i dostrzec obfitość tu i teraz, zawsze i wszędzie.

Pozwól sobie na mentalne, fizyczne i duchowe oczyszczenie. Pobódź swoje siły witalne z naturalnym, wegańskim wyżywieniem przygotowywanym z miłością, aby każda komórka Twojego ciała była w pełni odżywiona.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na kondycję i poziom zaawansowania w jodze i medytacji. Pragniemy zainspirować ludzi, dla których te tematy są jeszcze nieznane i zgłębić praktykę tym, którzy już mają doświadczenie w tym zakresie.

Jest to również wspaniała okazja, aby spotkać się z Czesławem i Elżbietą Lang, posłuchać motywujących wykładów o zdrowym i aktywnym stylu życia, weganiźmie, oczyszczaniu organizmu i Terapii Gersona.

Oferujemy dwie opcje programu: 8 dniowy i intensywny 4 dniowy.

Program Podróż w Głąb Siebie – 4 dni

Termin:

11.11.2020 – 15.11.2020
2.12.2020 – 6.12.2020

Cena: 1590 PLN za osobę.
Zaliczka: 1000 PLN za osobę
Pokoje jednoosobowe lub dwuosobowe dla par.
Miejsce: Eko Folwark, 77-140 Kołczygłowy, Barnowo 11 (Kaszuby)
Kontakt: +48 696 495 276; ekofolwark.yoga@gmail.com

Program Podróż w Głąb Siebie – 8 dni

Termin:

16.01.2021 – 23.01.2021

Cena: 2850 PLN za osobę.
Zaliczka: 1000 PLN za osobę
Pokoje jednoosobowe lub dwuosobowe dla par.
Miejsce: Eko Folwark, 77-140 Kołczygłowy, Barnowo 11 (Kaszuby)
Kontakt: +48 696 495 276; ekofolwark.yoga@gmail.com