Ekologicznie oczyszczenie

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU
Dieta, jaką oferujemy Państwu w Eko Folwarku, opiera się na ekologicznych roślinach z wyłączeniem wszelkich tłuszczów zwierzęcych. Głównym założeniem diety jest oczyszczenie organizmu oraz maksymalne odżywienie komórek. W tym celu dieta ta opiera się na bardzo dużych ilościach roślinnych produktów z certyfikatem ekologicznym, głownie w formie warzywnych soków.

Przewodnią zasadą oczyszczania organizmu, jest odcięcie się od źródła zanieczyszczenia. Z tego powodu tak ważna jest kwestia spożywania wyłącznie ekologicznych produktów. Pochodzą one od sprawdzonych rolników z okolicznych gospodarstw. Przyjmowanie wraz z pożywieniem całej gamy toksycznych substancji, używanych do uprawy roślin ma niewiele wspólnego z oczyszczaniem organizmu. Jest to tym bardziej ważne, że każdego dnia oczyszczania w Eko Folwarku wraz z dietą spożywa się ok. 9 kg warzyw i owoców głównie w postaci soków, które podawane są co godzinę. Oprócz soków dieta składa się również z trzech urozmaiconych posiłków bogatych w świeże oraz gotowane warzywa.

EKOLOGICZNE SOKI
W celu zapewnienia najwyższej jakości i wartości odżywczej soków, są one zawsze świeżo wyciskane, za pomocą specjalnej sokowyciskarki oraz prasy hydraulicznej. Tak wyciśnięty sok ma najwięcej witamin, minerałów oraz enzymów, które giną w większości zwykłych sokowirówek.

W momencie gdy organizm dostaje tak duże ilości odżywczego soku, jest on natychmiast absorbowany i wypiera zgromadzone w komórkach toksyny. Wraz z krwioobiegiem trafiają one do wątroby, w której ma miejsce ich metabolizm. Z powodu już wcześniej nagromadzonych toksyn w wątrobie (niewłaściwa dieta) oraz gwałtownie spływających ich nowych ilości, wątroba jest bardzo przeciążona i może sobie nie poradzić.

CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ
Z tego powodu nieodłącznym elementem detoksykacji są lewatywy z kawy, które wspomagają i przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu.

Ekologiczne oczyszczanie organizmu jest polecane w celach profilaktyki oraz dla osób cierpiących na:

  • Nadciśnienie
  • Hipercholesterolemię
  • Miażdżycę
  • Cukrzycę
  • Choroby autoimmunologiczne (RZS, Hashimoto)
  • Migreny
  • Alergie i nietolerancje pokarmowe
  • Zaparcia i inne choroby

Zainteresowany oczyszczaniem organizmu